ARKADAŞLARINIZLA EĞLENEBİLECEĞİNİZ OYUNLAR

Devour

Arkadaşlarınızla oynarken çok eğleneceğiniz ve çok korkacağınız 1-4 kişi oynanabilecek bir korku ve hayatta kalma oyunu.  Bir şeytan tarafından ele geçirilmiş tarikat liderinden, sizi cehenneme atmaması için koşup, çığlık atıp, saklanıp ona yakalanmadan durdurmanız gerekir.

Şuanki fiyatı:10,50 ₺

Valheim

Yine arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz açık dünya ve hayatta kalma oyunudur. Bütün arkadaşlarınızı toplayabilirsiniz çünkü bu oyun 1-10 kişi oynanabiliyor. Viking kültüründen özenilen bu oyunda eşyalar bulup, kendinizi güçlendirerek Valheim merkezinizi, etrafa yayabilirsiniz. Ayrıca, Viking kaleleri ve başka merkezler inşa edebilirsiniz ama bunlar için; daha güçlü silahlar ve zırhlar bulmanız gerekli.

Şuanki fiyatı: 32,00 ₺

Blazing Sails

Sea of Thieves benzeri deniz üzerinde savaştığınız bir hayatta kalma oyunu. Diğer oyuncularla savaşıp onları alt etmeniz gerekir. Ayrıca, karada ve denizde gezip, silahlarınızı ve geminizi yükseltebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iş birliği içinde olabileceğiniz güzel bir oyun.

Şuanki fiyatı: 18,75 ₺

Ranch Simulator

Sırada bir hayatta kalma oyunu daha var. Ranch Simulator, size ailenizden kalan virane çiftlik evini, vadinin en başarılı çiftlik evine dönüştürmeniz isteniyor. Size verilen bazıl alet edavatlarla sizin yeteneklerinizi sınayan bir çiftlik oyunu. Ayrıca, avlanma gibi özellikleri de bulunmakta.

Şuanki fiyatı: 40,00₺

Apex Legends

Call of Dutyi yapan kişiler tarafından yapılan Apex Legends, arkadaşlarınızla oynadığınız bir battle royal oyunudur. Öncelikle başladığınız yerde silah zırh gibi eşyalar toplayıp, arkadaşlarınızla birlikte diğer oyuncuları alt etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s